Про нас

Імідж фірми, успішна конкуренція на ринку, об'єми продаж та обсяги прибутку - все це залежить від якісної, зручної та яскравої упаковки або коробки!

Компанія ТОВ КАРТ-ПАК ЛТД спеціалізується на комплексному підході у виготовлення упаковок та коробок: виготовлення штанц-форм, матеріалів для виробництва упаковки. А також підприємство виконує замовлення на пакувальні матеріали будь якої складності.

Картонна упаковка, подарункова упаковка, гофроящики, коробка з мікрогофрокартона, кашировка - це основна продукція, яка виготовляється нашою компанією.

Також у нас ви можете замовити виготовлення упаковки таких видів: кашированная тара, самозбираючі коробки, архівні коробки по індивідуальної конфігурації і розміру, коробки для тортів, коробки для піци та інші.

Комплекс послуг на виготовлення та виробництво картонних коробок та упаковок дозволяє вам з комфортом оформити замовлення, а головне отримати пакувальні матеріали в найкоротші терміни.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності, які розраховані на виробництво упаковки і виготовлення коробок стандартних і нестандартних розмірів з нанесенням кольорового друку.

Ми пропонуємо виробництво упаковки будь-якого типу, розміру та конфігурації по нашому каталогу, а також можливий індивідуальний підхід до виробництва упаковок (на основі проекту замовника).

Наша концепція успіху на ринку України!

- постійний розвиток
- завжди тільки найновіші технології
- удосконалення та професійний ріст
- системний контроль якості виробництва
- комплексний підхід до виконання замовлень
- застосування сучасних інноваційних методів ведення бізнесу

Пам'ятайте, що яскрава кольорова упаковка привертає увагу покупців, робить товар привабливим, пізнаваним, а в подальшому - популярним. Правильний дизайн упаковки формує у покупця враження про запропонований продукт, а також про виробника цього продукту. Це є своєрідною рекламою фірми-виробника, одним зі способів просування свого бренду на ринок.

За роки роботи на ринку фірма КАРТ-ПАК перейшла від виробництва невеликих партій паперової упаковки до виготовлення високоякісної упаковки для різноманітних галузей промисловості.

Нашими послугами користуються клієнти всієї України. У своїй діяльності ми зорієнтовані на максимальне задоволення потреб замовника при мінімальних витратах!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

КАРТ-ПАК - коробки для піци, коробки для тортів, виготовлення коробок
(основний офіс)

08132, Україна, Київська, Вишневе, Промислова, будинок 10

Новини компанії

Увага! Виготовлення коробок на замовлення
10 травня 2016 в 14:30

У компанії "ПРОМ-ПАК" ви маєте змогу замовити виготовлення коробок: каширована тара, самозбірні упаковки, архівні коробки за індивідуальною конфігурацією і розміром. Ми- професіонали своєї справи! Займаємося виготовленням…

 
 

Питання і відповіді

Де купити коробки для капкейків?

15 лютого 2017 в 09:03 відповідей: 1
 
 

Де купити коробки для макаронс оптом?

14 лютого 2017 в 10:20 відповідей: 1
 
 

Де купити коробки для кексів?

14 лютого 2017 в 10:19 відповідей: 1
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create