Коробка для торта: купити і не прогадати!

Кожен погодиться, що зовнішній вигляд будь-якого товару викликає певні асоціації із самою продукцією і формує думку про виробника в цілому. Упаковка кондитерських виробів не виняток, а скоріше навіть навпаки. Звернувши особливу увагу на пакувальний матеріал і створивши приємний для ока дизайн, виробник може розраховувати на лояльне ставлення споживача і підвищення продажів.

Поговоримо детальніше про такий вид упаковки як коробки для тортів. Торт - випічка, якою балують в особливих випадках і часто припідносять як подарунок або смачний знак уваги. У першу чергу, коробка виконує функцію захисту продукції від впливу зовнішніх негативних чинників, покликана вберегти продукт від пошкоджень і зберегти цілісність. Тому перша вимога до неї - це жорсткість і міцність матеріалу. Важливо правильно підібрати розміри тари для того, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд ласощів і забезпечити комфорт зберігання. Гофроупаковка - необхіднийй варіант для цих завдань. Картон досить доступний за ціною матеріал і тара з нього забезпечить захист від обвітрювання, засихання і пилу. Екологічність сировини дозволяє пропускати повітря, а це забезпечує свіжість і гарантує, що випічка з кремом не відсиріє.

Важливим критерієм хорошї коробки для торта є її зручність. Покупцеві має бути комфортно взяти з прилавка товар і безпечно транспортувати його. Наявність ручки ясно само собою. Якщо торт важкий, виробнику потрібно подбати про надійність дна коробки і забезпечити додаткову фіксацію стрічкою. Крім того, це може виступити елементом декору.

Дизайну коробки варто приділити кілька слів. Не варто економити на зовнішньому вигляді продукції, адже навіть якщо наповнення коробки буде високої якості, то шанси покупки різко падають, якщо упаковка не приваблює погляд. Нанесення логотипу фірми, виконання в кольорах торгової марки або навіть просто біла коробка з картону високої якості - все це створює враження і рекламу. А як відомо, реклама - двигун торгівлі.

Якщо Ви задаєтесь питанням, де купити коробку для торта - поспішаємо запропонувати свої послуги. «Карт-Пак» - виробництво гофротари і коробка для торта є в нашому асортименті. Гарантуємо приємну співпрацю та індивідуальний підхід!