Основні вимоги до гофроупаковки

Гофроупаковка - це пакувальний матеріал з гофрованого картону. Недорога вартість і висока практичність у використанні робить цей вид упаковки досить популярним. Хоча гофротара і вважається упаковкою одноразового використання, до неї, як до всіх товарів, є певні вимоги.

Основне завдання упаковки - функціональність і міцність! Адже вона покликана захищати товар від негативних зовнішніх факторів і полегшувати транспортування. Перепади температури, світло, вітер та інші фактори із зовні не повинні пошкоджувати продукт, який знаходиться всередині. А міцність повинна забезпечити перевезення без пошкодження і без порушення цілісності.

Довговічність. Можливо, це і звучить занадто голосно для одноразової тари, але все ж гофроупаковка повинна прослужити той період часу, в який упакований в неї товар повинен перевозитись або зберігатись.

Екологічним вимогам упаковка з картону відповідає краще за будь-яку іншу. Адже картон - матеріал натуральний і використовуючи його в якості матеріалу для тари, можна бути впевненим, що вона не зашкодить ні продуктам, які в неї упаковані, ні навколишньому середовищу і людині зокрема.

Вважаємо важливим аспектом - зручність у використанні. Наприклад, картонні коробки для піци повинні бути з клапанами і виїмками для зручності відкриття коробки і гарантії щільності закриття. Так само, з огляду на такі антропометричні дані середньостатистичної людини як розмір руки, можна створювати дуже комфортні для перенесення коробки з ручками. Здавалося б, незначна деталь, але вона здатна підвищити попит покупців!

Естетичні вимоги ми залишили наостанок, але це не значить, що ці вимоги незначні. Гарний дизайн - запорука успіху. Навіть звичайну картонну коробку можна зробити привабливою і особливою. Саме зовнішні характеристики привертають увагу в першу чергу, тому кожному виробнику будь-якого товару важливо думати про естетичність упаковки.

Виробництво гофротари «Карт-Пак» гарантує відповідність своєї продукції всім перерахованим вище вимогам. Ми виробляємо упаковку з картону для кондитерських виробів (торти, кекси, мафіни, макаронси та інше), коробки для піци. Можемо підкреслити ексклюзивність пакувального матеріалу нанесенням кольорового друку!

Як виробники пропонуємо найкращі умови співпраці!