Ідеальна картонна коробка для піци, яка вона? ТОП-10 переваг

У всіх нас вже є свої улюблені види піци, піцерії, де її готують найкраще. Для багатьох, така страва, хоч і не щоденна, але стала невід'ємним продуктом харчування. Приготування піци потребує справжньої майстерності. Але, не менш важливи1 компонент – коробка для піци. І справді, ідеальна упаковка повинна сподобатися усім. 

Багато хто з продавців говорить, що немає сенсу морочити голову над дизайном, формою, адже це всього-на-всього упаковка, яку викинуть у сміття. Та не будемо забувати, про те, що покупець товар спочатку обирає очима, а вже потім його куштує.

Коробка для піци – це просування вашого бренду, його впізнаваність.

Давайте дізнаємося, яка ж це ідеальна коробка для піци.

1. Упаковка має з легкістю складатися та розкладатися.

2. Приміщення для зберігання продуктів в піцеріях досить маленьке, тому коробки повинні займати небагато місця.

3. Найчастіше піцу розрізають прямо в коробці, її дно неповинно ковзати.

4. Інколи до піци кладуть ще й соуси. Тому коробка повинна бути просторою, не круглою, з прямими кутами. Найкраще – чотирикутна або восьмикутна.

5. Звичайно ж, упаковка повинна мати хороші захисні властивості. Щоб покупець, відкривши її, побачив не "перекошене" тісто з помідорами і сиром на кришці, а дійсно смачну, красиву піцу.

6. Стійкість до деформування – обов'язкове правило коробки. Пар від страви не повинен нашкодити картону і деформувати його.

7. Упаковка має якомога довше зберігати високу температуру піци.

8. Звичайно ж, ніхто не збирається купувати упаковку дорожчу за піцу. Тому ціна має бути мінімальною.

9. Мабуть найсмачніше в піци – це її хрумка скоринка. Спеціальна закладка не дозволить протікати соусу та "не підмочить репутацію" коробки. І скоринка буде смачною як ніколи.

10. І останнє. Чому саме картон? Все просто! Це екологічно чистий та безпечний для здоров'я матеріал. До того ж, значно дешевший за будь-які інші. А виготовлення картону відповідає усі вимогам та стандартам ДСТУ.

Купити упаковки для піци оптом пропонуємо в компанії "Пром-Пак".

Уся продукція відповідає всім технічним вимогам і стандартам. Товар завжди в наявності. Доставка в найкоротші терміни.